KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7063584

nr 706 3584

Akvarell

signerad, Waldemarsudde, 33x50

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 1 augusti 2011
kl 17:27:50

Waldemarsudde